Valymo paslaugos  ''AKVAMARINAS''                                         
                                                  

Vilnius ir Viln. raj.    tel.862287373     info@akvamarinas.lt

 

                                                              Generalinis buto/namo valymas

buto valymas tvarkymas

    Mes siūlome generalinį jūsų buto valymą, kuris apima visas patalpų valymo paslaugas. Neliks nepastebėtas nė vienas slaptas kampelis: nuo durų iki langų. Juk kiekviename bute gali atsirasti užteršimų, tokių kaip grybelis ar pelėsis, kurie gali sukelti ir rimtų sveikatos sutrikimų. Šiuo atveju jums gali padėti tik kvalifikuoti specialistai, turintys patirties ir žinių, kaip tai įveikti. Tam  naudojamos tik specialios, kokybiškos  ir saugios aplinkai valymo priemonės, kurios leidžia pasiekti geriausių valymo rezultatų. Tik turint specialių žinių, praktikos šioje srityje ir profesionalios įrangos pagalba galima atlikti visus valymo darbus saugiai, efektyviai ir greitai. „Akvamarinas“ garantuoja jums kokybišką, efektyvų, nebrangų ir greitą generalinį jūsų buto valymą, patogiu jums laiku. 


namu valymas

Namų valymas

Profesionalus buto, namo ar biuro valymas – viena iš populiariausių /reikalingiausių/ valymo paslaugų. Juk daugumai skirti keletą valandų per savaitę namo tvarkymui yra didelė prabanga. Patikėdami šį darbą atlikti šios srities specialistams, jūs sutaupote daug brangaus laiko ir galite jį skirti sau ir šeimai. Kvalifikuoti darbuotojai atliks visus valymo darbus kokybiškai ir greitai.


valymas

Valymas po statybos ir remonto darbų

Patalpų ar buto valymas po remonto darbų – procesas, reikalaujantis daugiau laiko ir pastangų. Būtina sutvarkyti /išvalyti/ visas statybines atliekas, dulkes, nuvalyti klijų, dažų, lako ar kitų medžiagų likučius. Žinoma, padaryti tai vienam ir be specialių valymo priemonių yra labai sudėtinga. Mes visada pasiruošę greitai ir efektyviai atlikti visus būtinus valymo darbus, sutaupyti jums labai brangaus laiko ir išlaisvinti jus  nuo daugybės rūpesčių.