Valymo paslaugos  ''AKVAMARINAS''                                         
                                                  

Vilnius ir Viln. raj.    tel.862287373     info@akvamarinas.lt

 

Postatybinis valymas:

Patalpų valymas po remonto darbų – procesas, reikalaujantis daugiau laiko ir pastangų. Būtina sutvarkyti /išvalyti/ visas statybines atliekas, dulkes, nuvalyti klijų, dažų, lako ar kitų medžiagų likučius. Langų ir rėmų valymas - pašalinami lipdukų likučiai ar klijų pėdsakai. Žinoma, padaryti tai vienam ir be specialių valymo priemonių yra labai sudėtinga. Mes visada pasiruošę greitai ir efektyviai atlikti visus būtinus valymo darbus, sutaupyti jums labai brangaus laiko ir išlaisvinti jus  nuo daugybės rūpesčių.

Orientacinė kaina  0,90 - 2,50 Eur už 1 kv.m. Tiksli kaina yra nustatoma vietoje, po objekto apžiuros ir įvertinus darbų apimti bei užterštumą.

Paslaugų kaina gali kisti priklausomai nuo valymo sąlygų: jei patalpos užstatytos baldais ar statybinėmis medžiagomis; jei yra apsunkintas patekimas į patalpas; jei vis dar tęsiami statybos ar remonto darbai.


Generalinis patalpų valymas:

Mes siūlome generalinį jūsų buto tvarkymą, kuris apima visas patalpų valymo paslaugas. Neliks nepastebėtas nė vienas slaptas kampelis: nuo durų iki langų.

Virtuvinių spintelių vidaus ir išorės valymas. Virtuvinės technikos valymas (gartraukių, mikrobanginės, orkaitės ir t.t. valymas). Sanitarinių patalpų cheminis valymas. Kilimų siurbimas. Grindų plovimas . Veidrodžių, šviestuvų valymas. Minkštų baldų siurbimas. Plintusų , staktų , radiatorių valymas. Voratinklių nuėmimas. Šiukšlių išnešimas, maišelių keitimas bei šiukšliadėžių valymas ir t.t.

Orientacinė kaina  0,90 - 2,50 Eur už 1 kv.m. Tiksli kaina yra nustatoma vietoje, po objekto apžiuros ir įvertinus darbų apimti bei užterštumą.


Reguliarus namų tvarkymas apima šias paslaugas:

    Mes siūlome kasdieninį ir periodinį patalpų/namų valymą, klientui patogiu metu. Šlapias grindų, baldų, buitinių prietaisų paviršių valymas. Kilimų, minkštų baldų valymas dulkių siurbliu. Taip pat tvarkoma virtuvė, plaunami ir dezinfekuojami tualetai, vonios kambariai, dušo kabinos. Nuo maišytuvų šalinamos kalkių nuosėdos, sudedami į savo vietas šampūnai, dušo geliai ir kitos priemonės.

Kainos yra orientacinės. Tiksli kaina yra nustatoma vietoje, po objekto apžiuros ir įvertinus darbų apimti.

iki 30 kv.m. - 25 Eur

30 - 50 kv.m  - 30 Eur

50 - 70 kv.m - nuo 35 Eur

70 - 100 kv.m. - nuo 40 Eur

100 - 150 kv.m. - nuo 50 Eur

150 - 200 kv.m. nuo 60 Eur

nuo 200 kv.m. kaina sutartinėKiliminės dangos valymas:

Kainos yra orientacinės. Tiksli kaina yra nustatoma vietoje, po objekto apžiuros ir įvertinus darbų apimti bei užterštumą. Paslaugų kaina gali kisti priklausomai nuo valymo sąlygų - jei patalpos užstatytos baldais ir pan.

iki 40 kv.m. -   2,00 Eur - 4,00 Eur už 1 kv.m.

40 kv.m.-100 kv.m.  -   1,80 Eur - 3,00 Eur už 1 kv.m.

100 kv.m.- 200 kv.m.   - 1,50 Eur - 2,50 Eur už 1 kv.m.

virš 200 kv.m.  -  kaina sutartinė


Langų ir stiklinių pertvarų valymas:

Langų valymas. Nuo stiklo paviršiaus, langų rėmų, palangių nuvalomi susikaupę nešvarumai, taip pat pašalinami lipdukų likučiai ar klijų pėdsakai. 

Paslaugų kaina priklauso nuo keleto veiksnių : tai langų/vitrinų aukštis, jų užterštumo laipsnis, pasiekiamumas.