Valymo paslaugos  ''AKVAMARINAS''                                         
                                                  

Vilnius ir Viln. raj.    tel.862287373     info@akvamarinas.lt

 

   Individualių namų, ofisų, butų langų valymas.

   Profesionalus langų valymas turi šiuos privalumus : kvalifikuoti įmonės specialistai atlieka šį darbą greitai ir kokybiškai – jei jūs šiam darbui atlikti užtruktumėte keletą valandų, o gal ir visą dieną, tai mūsų specialistai tai padarys žymiai greičiau ir efektyviau.

    Kvalifikuoti darbuotojai naudoja profesionalias plovimo priemones, kurios apsaugo langų paviršių nuo pažeidimo, išvalo visas dulkes ir nešvarumus nuo lango rėmų. Profesionaliai išvalius langus, jums jie išliks ilgesnį laiką švarūs.

    Mūsų valymo paslaugomis naudojasi ne tik  namų šeimininkės, turinčios erdvius namus, ir negalinčios skirti tiek daug laiko jų valymui, bet ir tie, kurie , neturi galimybių išvalyti didelius langus, ar tiesiog bijo aukščio – juk stovėti dideliame aukštyje ir valyti langus gali tikrai ne kiekvienas. 

     Net jei ir labai skaisčiai švies už lango saulė, jūs negalėsite tuo mėgautis, jei langai bus nešvarūs. Dulkėti, purvini langai bus pastebimi ne tik jūsų svečių, bet ir gatvės praeivių. Ir tik reguliarus jūsų langų valymas leis džiaugtis saulės šviesa ir jaukumu jūsų namuose. Šis darbas reikalauja daug pastangų ir nemažai jūsų brangaus laiko. Ir net jei jūs manysite, kad puikiai išvalėte langus, priklausomai nuo apšvietimo ir žiūrėjimo kampo, gali matytis langų  valymo žymės. O viso to priežastis yra tai, kad langų valymas reikalauja profesionalių įgūdžių.

      Savarankiškas langų plovimas gali būti ir pavojingas, ypač, jei langai pilnai neatsidaro ar jie yra dideliame aukštyje – vienas neatsargus judesys ir jūs galite patirti traumą ar kritimą iš didelio aukščio.

      Ar jums reikia tokių papildomų rūpesčių? Ar jums yra svarbus jūsų ar jums dirbančių žmonių saugumas? Leiskite mūsų įmonei pasirūpinti jūsų saugumu ir tuo pačiu jūsų langų švara!

    Profesionalus langų valymas bute: jums bus atliktas ne tik kokybiškas langų valymas, nepaliekantis dryžių, bet ir išvalysime rėmus, palanges, karnizus, taip pat profesionalių įrankių pagalba, išvalysime sunkiai pasiekiamus langų paviršius. Stiklas apdorojamas specialiomis priemonėmis, kurios padeda ilgiau išlaikyti langus švarius.

langu valymas

        Kokybiškas vitrinų, veidrodžių valymas – labai didelis ir daug laiko atimantis procesas. Mūsų profesionalaus langų valymo rezultatas: idealiai švarios, skaidrios vitrinos ar stiklinės pertvaros, kurios neabejotinai pritrauks jums dar daugiau naujų klientų.

     Langų/ vitrinų valymas susideda iš kelių etapų:

  Nuo stiklo paviršiaus, langų rėmų, palangių nuvalomi susikaupę nešvarumai, taip pat pašalinami lipdukų likučiai ar klijų pėdsakai.  

    Vienas nemaloniausių dalykų valant langus – likusios vandens žymės. Mūsų įmonė langų valymui naudoja profesionalias valymo priemones, specialias vandenį sugeriančias medžiagas, dėka kurių ant stiklo paviršiaus nelieka jokių vandens žymių. Mes garantuojame, kad po mūsų valymo, jūsų langai blizgės ir ilgiau išliks švarūs.

  Mūsų valymo įmonė atsižvelgia į individualius kiekvieno kliento pageidavimus. Mes per trumpiausią laiką ir už jums priimtiną kainą išvalysime bet kokio sudėtingumo ar konfigūracijos vitrinas, jos taps idealiai švarios, be jokių vandens žymių ar subraižymų.
   
   Paslaugų kaina priklauso nuo keleto veiksnių : tai langų/vitrinų aukštis, jų užteršimo laipsnis, pasiekiamumas.  


Kad jūsų namai nuolatos spindėtų idealia švara, paskambinkite mums telefonu - 8 62287373 ir užsisakykite mūsų valymo paslaugas.