LANGŲ  VALYMAS                 
                                                  

Vilnius ir Viln. raj.    tel.862287373     info@akvamarinas.lt

 

     Mūsų komanda kokybiškai atlieka visus valymo darbus, tvarko butus, namus, ofisus ir kitas patalpas. Teikiame valymo paslaugas tiek fiziniams,  tiek juridiniams asmenims. 

    Kodėl verta visus jūsų valymo rūpesčius patikėti būtent mūms ?  - puiki atliekamų valymo darbų kokybė, visi darbai atliekami kruopščiai ir tiksliai, atsižvelgiama į visus kliento pageidavimus. 

    Patrauklios ir konkurencingos paslaugų kainos. Vieną kartą įvertinę bendradarbiavimo naudą, jūs dar ne kartą norėsite pasinaudoti mūsų valymo paslaugomis.

   Kad jūsų namai nuolatos spindėtų idealia švara, paskambinkite mums telefonu -  862287373 ir užsisakykite mūsų valymo paslaugas Vilniuje ir Vilniaus rajone.


Valymas po statybos ir remonto darbų.

    Patalpų ar buto valymas po remonto darbų – procesas, reikalaujantis daugiau laiko ir pastangų. Būtina sutvarkyti /išvalyti/ visas statybines atliekas, dulkes, nuvalyti klijų, dažų, lako ar kitų medžiagų likučius. Žinoma, padaryti tai vienam ir be specialių valymo priemonių yra labai sudėtinga. Mes visada pasiruošę greitai ir efektyviai atlikti visus būtinus valymo darbus, sutaupyti jums labai brangaus laiko ir išlaisvinti jus  nuo daugybės rūpesčių.

    Į valymo paslaugas po statybos ir remonto darbų įeina statybinių medžiagų, atliekų, šiukšlių (išskyrus stambaus gabarito) išvežimas, oro išvalymas nuo dulkių. Kreipęsi į mus, jūs nepasigailėsite – jūsų namai kvepės švara, jaukumu, o apie remontą primins tik naujas, stilingas interjeras.

   Kvalifikuoti įmonės specialistai pasirūpins kiekviena smulkmena – ne tik kruopščiai sutvarkys likusias po remonto šiukšles, bet ir išvalys grindis ar baldus, nepažeisdamas jų paviršiaus, jei netyčia remonto metu jie būtų sutepti statybinėmis medžiagomis. Per kelias valandas,  po remonto, jūsų namai taps jaukumo ir švaros oaze.

    Teikiamų paslaugų kainas galite sužinoti internetiniame puslapyje. Paslaugų kaina gali kisti priklausomai nuo valymo sąlygų: jei patalpos užstatytos baldais ar statybinėmis medžiagomis; jei yra apsunkintas patekimas į patalpas; jei vis dar tęsiami statybos ar remonto darbai; kaina gali didėti , jei po remonto valymo darbai atidėliojami dėl kliento kaltės.

 

Kad jūsų namai nuolatos spindėtų idealia švara, paskambinkite mums telefonu - 8 62287373 ir užsisakykite mūsų valymo paslaugas. 


   Visos gyvenamosios ar biuro patalpos reikalauja nuolatinės priežiūros. Kasdieninis ar reguliarus tvarkymas – idealus sprendimas tiems, kurie nori gyventi švaroje ir komforte ir  taupantys savo brangų laiką. Mūsų įmonė siūlo kasdieninį ir periodinį patalpų valymą, klientui patogiu metu. Įmonė  „Akvamarinas“ teikia valymo paslaugas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.

Reguliarus namų tvarkymas apima šias paslaugas:

   Šlapias grindų, baldų, buitinių prietaisų paviršių valymas. Kilimų, minkštų baldų valymas dulkių siurbliu. Taip pat tvarkoma virtuvė, plaunami ir dezinfekuojami tualetai, vonios kambariai, dušo kabinos. Nuo maišytuvų šalinamos kalkių nuosėdos, sudedami į savo vietas šampūnai, dušo geliai ir kitos priemonės. Mūsų valymo įmonė ''Akvamarinas'' garantuoja, kad nepriklausomai kokia patalpų būklė buvo prieš tai, grįžę savininkai bus nustebinti nepriekaištinga švara. 

 

    Kad jūsų namai nuolatos spindėtų idealia švara, paskambinkite mums telefonu - 8 62287373 ir užsisakykite mūsų valymo paslaugas.


Postatybinis valymas:

Patalpų valymas po remonto darbų – procesas, reikalaujantis daugiau laiko ir pastangų. Būtina sutvarkyti /išvalyti/ visas statybines atliekas, dulkes, nuvalyti klijų, dažų, lako ar kitų medžiagų likučius. Langų ir rėmų valymas - pašalinami lipdukų likučiai ar klijų pėdsakai. Žinoma, padaryti tai vienam ir be specialių valymo priemonių yra labai sudėtinga. Mes visada pasiruošę greitai ir efektyviai atlikti visus būtinus valymo darbus, sutaupyti jums labai brangaus laiko ir išlaisvinti jus  nuo daugybės rūpesčių.

Orientacinė kaina  0,90 - 2,50 Eur už 1 kv.m. Tiksli kaina yra nustatoma vietoje, po objekto apžiuros ir įvertinus darbų apimti bei užterštumą.

Paslaugų kaina gali kisti priklausomai nuo valymo sąlygų: jei patalpos užstatytos baldais ar statybinėmis medžiagomis; jei yra apsunkintas patekimas į patalpas; jei vis dar tęsiami statybos ar remonto darbai.


Generalinis patalpų valymas:

 

Mes siūlome generalinį jūsų buto tvarkymą, kuris apima visas patalpų valymo paslaugas. Neliks nepastebėtas nė vienas slaptas kampelis: nuo durų iki langų.

Virtuvinių spintelių vidaus ir išorės valymas. Virtuvinės technikos valymas (gartraukių, mikrobanginės, orkaitės ir t.t. valymas). Sanitarinių patalpų cheminis valymas. Kilimų siurbimas. Grindų plovimas . Veidrodžių, šviestuvų valymas. Minkštų baldų siurbimas. Plintusų , staktų , radiatorių valymas. Voratinklių nuėmimas. Šiukšlių išnešimas, maišelių keitimas bei šiukšliadėžių valymas ir t.t.

Orientacinė kaina  0,90 - 2,50 Eur už 1 kv.m. Tiksli kaina yra nustatoma vietoje, po objekto apžiuros ir įvertinus darbų apimti bei užterštumą.


Reguliarus namų tvarkymas apima šias paslaugas:

   Mes siūlome kasdieninį ir periodinį patalpų/namų valymą, klientui patogiu metu. Šlapias grindų, baldų, buitinių prietaisų paviršių valymas. Kilimų, minkštų baldų valymas dulkių siurbliu. Taip pat tvarkoma virtuvė, plaunami ir dezinfekuojami tualetai, vonios kambariai, dušo kabinos. Nuo maišytuvų šalinamos kalkių nuosėdos, sudedami į savo vietas šampūnai, dušo geliai ir kitos priemonės.

Kainos yra orientacinės. Tiksli kaina yra nustatoma vietoje, po objekto apžiuros ir įvertinus darbų apimti.

iki 30 kv.m. - 25 Eur

30 - 50 kv.m  - 30 Eur

50 - 70 kv.m - nuo 35 Eur

70 - 100 kv.m. - nuo 40 Eur

100 - 150 kv.m. - nuo 50 Eur

150 - 200 kv.m. nuo 60 Eur

nuo 200 kv.m. kaina sutartinėKiliminės dangos valymas:

Kainos yra orientacinės. Tiksli kaina yra nustatoma vietoje, po objekto apžiuros ir įvertinus darbų apimti bei užterštumą. Paslaugų kaina gali kisti priklausomai nuo valymo sąlygų - jei patalpos užstatytos baldais ir pan.

iki 40 kv.m. -   2,00 Eur - 4,00 Eur už 1 kv.m. 

40 kv.m.-100 kv.m.  -   1,80 Eur - 3,00 Eur už 1 kv.m.

100 kv.m.- 200 kv.m.   - 1,50 Eur - 2,50 Eur už 1 kv.m.

virš 200 kv.m.  -  kaina sutartinė
Ofisų valymas

    

Ofiso valymas. Bendrovė, kuri sukūrė sėkmingą ir efektyvų verslą, negali apsieiti be modernaus, tvarkingo biuro. Biuro patalpose nuolatos yra daug darbuotojų, taip pat čia lankosi ir nemažas skaičius klientų ar svečių, todėl valymo darbų spektras čia yra pastovus ir didelis.

   

     Visos gyvenamosios ar biuro patalpos reikalauja nuolatinės priežiūros. Kasdieninis ar reguliarus tvarkymas – idealus sprendimas tiems, kurie nori gyventi švaroje ir komforte ir  taupantys savo brangų laiką. Mūsų įmonė siūlo kasdieninį ir periodinį patalpų valymą, klientui patogiu metu.